Zlatý diamantový prsten 1.000 ct Nela - CSBR54
1,00 CT
Skladem
Model: CSBR54

Zlatý diamantový prsten 1.000 ct Nela

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.33 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Velikost: Vyberte si variantu, Průměr: 6,5 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 1.0000 (ct), Barva diamantů (min.): I, Čirost diamantů (min.): SI1, Poliš diamantu: very good, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: good, Gravírování: Tento šperk je vhodný na vygravírovaný jména partnera, jména dítěte, iniciál, data začátku vztahu, data prvního setkání, data sňatku, data narození dítěte, symbolu, citátu, vtipného textu, romantické fráze, verše, zkratky., Stav: Doručení: do 24 - 48 hodin, Kolekce: Nela, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Jaký diamantový prsten je ten nej? No přece darovaný z čisté lásky a takovým je diamantový zásnubní prsten z kolekce Nela, který se stane vaší součástí na celý život. Tento kousek dokonalé ovládá umění obdarovat milovanou ženu a podepsat Vaši lásku puncem luxusu a elegance. Prsten je vyroben ze žlutého 14 karátového zlata osazený zářící diamantem s rozměry: 5.92 - 6.01 mm x 4.25 mm a hmotnosti až 1,000 ct, barvě I a kvalitou čistoty SI1.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

Zrychlená objednávka