Diamantový prsten z bílého zlata 0.500 ct Nela white - CSBR51A
0,50 CT
Skladem
Model: CSBR51A

Diamantový prsten z bílého zlata 0.500 ct Nela white

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.18 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Bílé zlato, Průměr: 5,20 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.5000 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Poliš diamantu: good, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: good, Gravírování: Tento šperk je vhodný na vygravírovaný jména partnera, jména dítěte, iniciál, data začátku vztahu, data prvního setkání, data sňatku, data narození dítěte, symbolu, citátu, vtipného textu, romantické fráze, verše, zkratky., Stav: Doručení: do 24 - 48 hodin, Kolekce: Nela, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Diamantový zásnubní prsten Nela white 0.500 ct je však ztělesněním lásky, protože brilianty jsou symbolem věčnosti. Láska je cit, který můžeme jen velmi těžko popsat slovy. Prsten je vyroben z bílého 14 karátového zlata osazen pohádkově zářícím diamantem. Přírodní diamant o váze 0.500 ct s briliantovým kulatým brusem. Barva G čistota VS2. K prstenu přikládáme mezinárodní certifikát IGI.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

Zrychlená objednávka