Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0.670 ct Bianka - IZBR194
0,67 CT
Model: IZBR194

Zlatý zásnubní prsten s diamanty 0.670 ct Bianka

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.40 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Šířka: 6 mm, Výška: 6,3 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.6700 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Promiňte šperk momentálně není skladem, Kolekce: Paris, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Dokonalým zásnubním šperkem je tento prsten vyrobený ze 14karátového kombinovaného zlata. Prsten dekoruje kvalitně uchycený centrální briliant o hmotnosti 0,500 ct celkem se čtrnácti diamanty umístěnými ve dvou liniích po stranách prstenu. Celková hmotnost briliantů je 0,670ct s barvou H a čistotou SI2. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti: IGI - centrální kámen, iZlato® - postranní kameny.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

FAQ


Kolekce