Diamantový prsten z bílého zlata 0.520 ct Estelle - CSBR52A
0,52 CT
Skladem
Model: CSBR52A

Diamantový prsten z bílého zlata 0.520 ct Estelle

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.64 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Bílé zlato, Průměr: 5.03 mm, Výška: 6 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.5200 (ct), Barva diamantů (min.): G, Čirost diamantů (min.): SI2, Tvar diamantu: Round, Gravírování: Tento šperk je vhodný na vygravírovaný jména partnera, jména dítěte, iniciál, data začátku vztahu, data prvního setkání, data sňatku, data narození dítěte, symbolu, citátu, vtipného textu, romantické fráze, verše, zkratky., Stav: Doručení: do 24 - 48 hodin, Kolekce: Estelle, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Má svůdné tvary jako Ona sama, centrální briliant září jako Její oči, a symbolizuje věčnost jako Její srdce, které Vás tak vroucně miluje. Zásnubní prsten CSBR52A s diamantem je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Jemné linie prstenu vyúsťují do čtyř pažní korunky, která obepíná kvalitně osazen diamant výborné jakosti s briliantovým brusem o váze 0.520 ct. Čirost briliantu je Si2 a barva je G. Jak nejzářivější hvězda noční oblohy bude na vaší ruce zářit efektní prsten s briliantem ESTELLE big white, jehož velikost si vyberte z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme mezinárodní certifikát. Nejdražším drahokamem na světě je diamant. Jeho název je odvozen od starořeckého slova Adamas, což v překladu znamená nepřemožitelný. V dobách Antického Řecka lidé věřili, že diamanty jsou úlomky hvězd nebo slzy bohů.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

Zrychlená objednávka