Výměna šperku

Je možná do 60 dnů od převzetí zásilky.

 
1 Formulář na vyplnění a ke stažení ZDE

 

 
4 Vyplňte a vytiskněte si formulář

 

 
3 Formulář se šperkem odešlete jako cenný balík.

 

 
4 Čekejte na potvrzení přijetí zásilky

 

 

 

 

5 Vámi zvolená možnost bude vyřízena do 14 dní


Zásilka od Vás musí obsahovat následující:

a) Nenošený, nepoškozený šperk v původním balení

b) Fakturu, která slouží jako záruční list (originál nebo kopie)

c) Vyplněný formulář „Výměna, vrácení a servisní protokol“ - ke stažení ZDE


NÁVOD JAK PŘESNĚ POSTUPOVAT

 

1. Šperk zabalte spolu s vyplněným formulářem „Výměna, vrácení a servisní protokol“ a pošlete v původním balení (pytlíčku nebo krabičce) na adresu iZlato Česká republika s.r.o., Poste Restante Komárnov 2, 691 51 Lanžhot a pošlete Českou poštou službou cenné psaní v plastové obálce, kterou si můžete zakoupit na poště nebo službou cenný balík (ne, na dobírku a ne, kurýrní službou, takové zásilky nepřebíráme).

2. Podací / sledovací číslo zásilky naleznete na zadní straně podacího lístku Vámi odeslané zásilky. Sledovat pohyb zásilky můžete na stránce České pošty - www.postaonline.cz v sekci sledování zásilek.

3. Na e-mailovou adresu z Vaší objednávky, Vám bude odesláno potvrzení o přijetí zásilky u nás.

4. Výměna bude zpracována v co nejkratší dobu.

5. Cenový rozdíl, který vznikne mezi vráceným a novým šperkem doplatíte dobírkou nebo v případě, pokud si vyberete levnější šperk než ten, který jste vrátili, peníze budou vráceny na bankovní účet, který vyplníte ve formuláři.

6. Před odesláním šperku z Vaší výměny Vás budeme kontaktovat prostřednictvím Vašeho e-mailu.

 

 

Upozorňujeme na právo spotřebitele, podle kterého právo na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku nemá spotřebitel v případě smlouvy, jejímž předmětem je neprefabrikovaná věc, tedy zboží námi nedeklarované jako SKLADEM (diamantové šperky na objednávku 14-21 dní a 8-10 týdnů),  nebo je věc vyrobena na základě požadavků spotřebitele, případně slouží k uspokojení jeho individuálních potřeb . Příkladem takových věcí mohou být prsteny vyrobené na individuální objednávku velikostí, také personalizované výrobky (např. pomocí gravírování).

iZlato24.cz si vyhrazuje také právo na neschválení výměny v případech, jestliže šperk jeví známky viditelného nošení, značného povrchového opotřebení nebo mechanického poškození. Více informací o výměnách v odstavci XI. ve Všeobecných obchodních podmínkách. Kupující odpovídá za případné snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s ním jiným způsobem, než jaký je potřebný ke zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží.