Poradíme Vám při výběru perlového šperku

Perlové šperky

Už dávno není pravidlem, aby se perly nosily jen příležitostně, na různé oslavy či plesy.

Dnes jsou každodenní součástí mnoha stylů, můžete je nosit v kombinaci s bílým nebo žlutým zlatem. Novinkou je také kombinace perel s diamanty v červeném zlatě, která dodá každé příležitosti lesk a výjimečnost.

Barva perly

Perly u nás najdete převážně v bílé nebo krémové barvě. V menší periodicitě se však vyskytují i ​​růžové či namodralé odstíny. Větší část naší nabídky sestává ze sladkovodních říčních perel, ale v iZlatě najdete i jihomořské perly, které jsou výjimečné svou vysokou kvalitou. Pro svou neobyčejnost je nabízíme v kombinaci s brilianty.

Barva perly

 

Nejžádanější jsou zejména náušnice a náhrdelníky z perel, ale stále větší zájem je i o perlové prsteny, z nichž se v některých případech stávají dokonce zásnubní.

Věková hranice oblíbenosti perel se tak výrazně posunula níže a ženy si je oblíbily na každodenní nošení. Dají se kombinovat i s jinými styly, avšak nejlépe vyniknou samostatně. Prohlédněte si také naše nádherné perlové sety, kde si můžete sladit přívěsek s prstenem nebo s náušnicemi, ve kterých určitě zazáříte!

Pravost perly

Pokud se v perlách zcela nevyznáte, a chcete si ověřit jejich pravost, máme pro vás jednoduchý trik. Pokud o sebe začnete šoupat pravé perly, začne z nich opadávat jemný prášek - tzv. perleť. Nepravé perly tuto vlastnost nemají, budou se jen klouzat. V iZlatě Vám zaručujeme, že všechny perly, které prodáváme, jsou pravé, o čemž svědčí také certifikát kvality, který k nim automaticky přikládáme.