Nápověda

 • Informace o výrobě snubních prstýnků

  ​​Pokud jste již přesvědčeni, že je Vaše vyvolená láskou Vašeho života, tak je nejvyšší čas zpečetit vztah koupí snubních prstenů. Prstýnky se v minulosti nahrazovaly slámou, trávou a různými jinými nápady. V současnosti je to jinak. Dnešní doba nabízí krásné zásnubní a snubní prsteny z drahých kovů a kamenů, po kterých touží každá žena.

  iZlato24.cz Vám nabízí originální zpracování, profesionální přístup a největší sortiment, ze kterého si určitě vyberete. Nemusíte čekat dlouhé hodiny ve frontách, stačí mít doma internet a kouzlo okamžiku se stane skutečností.

 • Jak si vybrat dokonalý prsten

  Ať už inklinujete k žluté, nebo k bílé barvě zlata, velmi vhodným doplňkem je i jejich dvojkombinace, kterou ocení zejména dámy. Díky ní vynikne prsten mezi ostatními šperky, ať už ze žlutého nebo bílého zlata.

 • Jak si vybrat náramek?

  Pokud hledáte náramek na každodenní nošení, délka by měla být adekvátní Vašemu zápěstí, aby Vám zbytečně neklouzal dolů. Měl by ho pěkně obepnout, ale ne zase příliš na těsno, ale tak, aby se mu snadno neprocházelo přes zápěstí. Nezapomeňte, že náramek si můžete nechat v iZlatě kdykoliv zkrátit přesně podle Vaší délky.

 • Jak si vybrat řetízek?

  Řetízek je jedním z mála dárků, kterým nikdy nic nezkazíte. Pokud ho navíc zkombinujete se správným přívěskem, dokonalé potěšení je na světě. Pokud se neumíte rozhodnout, který řetízek se vám hodí nejvíce, rádi vám při jeho výběru poradíme. 

 • Jak si vybrat snubní prsteny

  Víme, že výběr snubních prstenů k této životní události může být velmi náročný, proto Vás rádi usměrníme a poradíme Vám při jejich výběru. Vždyť snubní prsteny jsou jediným šperkem, který Vás bude provázet celým Vaším životem :)

 • Jak si vybrat správné náušnice?

  Zlaté náušnice s Ametistem ​Mnoho žen rozzáří tvář, jestliže ve výkladu nebo internetovém obchodě zahlédnou náušnice různého typu a velikosti. Ale ne všechny náušnice je zaujmou. Mnoho žen si je vybírá podle svého střihu vlasů a velikosti obličeje. Také každá žena je charakteristická něčím jiným. Některým se líbí jednoduché šperky, ale jiné preferují extravagantní. Před koupí je dobré znát, jaké možnosti nákupu existují. Také není na škodu, znát povahu a vkus budoucí majitelky, kterou jste se rozhodli touto koupí potěšit. 

               

 • Jak vybrat správnou délku náhrdelníku

  Nevíte, jak si zvolit správnou délku náhrdelníku, nevíte si představit, jak bude na Vás vypadat? Nabízíme Vám pomůcku, podle které bude pro Vás výběr určitě jednodušší.  

 • Jak vybrat správnou délku náramku?

  Stejně jako při výběru oblečení, i při výběru náramku dbejte na výběr správné velikosti. Správně nasazený náramek by vám měl být pohodlný - neměl by vás tlačit a ani omezovat v pohybu, pokud by byl příliš uvolněný.

 • Jaký náhrdelník mi sluší nejvíce?

  Mezi nejžádanější náhrdelníky u nás patří již delší dobu kolekce Celebrity. Ta vzniká metodou vyřezávání laserem, v kombinaci s řetízkem typu Anker. Výsledkem jsou jemné, decentní náhrdelníky na každodenní nošení. Výběr vzorů je široký, od srdíček, motýlků, až po andělská křídla, či čtyřlístky pro štěstí.

 • Pomoc při výběru náušnic

  Mnoha ženám se rozzáří tvář pokud zahlédnou ve výkladu, nebo internetovém obchodě náušnice různého typu a velikostí. Každou dámu zajmu jiné typy náušnic. Mnoho žen si je vybírá vzhledem k jejich střihu vlasů a velikosti obličeje. Každá žena je charakteristická něčím jiným. Některým se líbí jednoduché šperky, jiné preferují extravagantní.
  Před koupí je dobré vědět, jaké možností nákupu existují. Také není na škodu znát povahu a vkus budoucí majitelky, kterou jste se rozhodli touto koupí potěšit.

 • Poradce pro diamanty a perly - jak si správně vybrat
  • Pomoc při výběru diamantového šperku

   Kdo tvrdí, že nic není věčné, pak ještě nikdy nevlastnil diamanty. Díky našemu širokému výběru a cenové dostupnosti je nemusíte nosit jen na výjimečné události, nyní se jimi můžete pyšnit každý den.

  Tímto způsobem se zákazníkovi zajišťuje, že kámen je autentický a nejlepší kvality, u větších kamenů přikládáme i osvědčení z některých nezávislých mezinárodních gemologických ústavů.

 • Poradíme Vám při výběru perlového šperku

  Už dávno není pravidlem, aby se perly nosily jen příležitostně, na různé oslavy či plesy.

  Dnes jsou každodenní součástí mnoha stylů, můžete je nosit v kombinaci s bílým nebo žlutým zlatem. Novinkou je také kombinace perel s diamanty v červeném zlatě, která dodá každé příležitosti lesk a výjimečnost.

 • Široký výběr zlatých doplňků

  V sekci doplňků najdete například značkové hodinky, manžetové knoflíky, klíčenky a vše, čím dotáhnete svůj styl k dokonalosti. Nezapomněli jsme ani na nejmenší, pro které jsme přichystali kolekci Disney hodinek, náramků, náušnic, přívěsků, či fotorámečků.

 • Šperky na gravírování

  Personalizujte si šperk - znamená to, udělejte si z něj ten Váš jediný, vlastní a originál, například datum důležitých momentů pro Vás a ve Vašem životě, jména důležitých lidí, dětí, jejich data narozenin nebo jiné výjimečné události ve Vašem životě. Máme pro vás řešení. Nechte si vyrýt Vaše důležité datum nebo jméno či symbol na snubní prstýnek. Ale i na přívěsek nebo destičku na náramku nebo na jiný šperk, který máte na iZlato24.cz vyhlédnutý. Je možné gravírovat nejen vnitřní, ale i vnější stranu. Ženy jsou detailistky a nedají dopustit na romantiky.

  Pokud se Vám z naší nabídky zalíbil některý šperk a je tam možnost gravírování - personalizujte si ho a vytvořte si tak vlastní originál.

 • Trendy ve světě přívěsků

  Zlaté přívěsky se znameními či písmenky jsou již několik desetiletí nejčastějšími dárky k narozeninám. Při narození dítěte je zase zvykem na zlatý řetízek přidat andílka, srdíčko, nebo křížek. Totéž platí také při prvním svatém přijímání.

 • Užitečné tipy pro přidání hodnocení

  Z důvodu zkvalitňování našich služeb nás potěší každé Vaše hodnocení, které od Vás dostaneme. Díky tomu se neustále zlepšujeme a posouváme směrem vpřed. Budeme proto velmi rádi, pokud se stanete součástí naší komunity zákazníků, kteří pravidelně sdílejí recenze o produktech, které si u nás zakoupili. Na základě nich se pak další potenciální zákazníci snadněji rozhodují při výběru toho správného šperku. Váš názor tedy může rozhodnout v mnoha případech. Podívejme se proto spolu na pár užitečných tipů a zásad, které je třeba při přidávání recenzí dodržovat.

 • Vše o zásnubách

  ZásnubyV následujícím článku najdete inspirace, jak požádat Vaši milovanou partnerku o ruku. Než začnete plánovat tento den, promyslete si, jestli ho chcete mít soukromý ve dvojici, nebo spolu s rodinou. Je to pouze vaše volba a je tedy na vás dvou, jak se rozhodnete. Je zde i alternativa dvojího požádání o ruku. Vezměte Vaši milovanou polovičku na vaše oblíbené místo a později ji ještě jednou požádejte o ruku v kruhu vašich blízkých. Kreativitě se meze nekladou. Čím romantičtější bude požádání o ruku, tím víc jí ukážete, jak Vám na ní záleží. Je to váš společný den, který se již nikdy nezopakuje, proto si velmi precizně naplánujte jeho průběh.

 • Výběr nejvhodnějších náušnic

  Náušnice jsou jediným šperkem, který zkrášluje ženy již od narození.

  Při jejich výběru je důležité dbát zejména na to, které z nich se hodí ke konkrétnímu typu obličeje. Díky tomu nejenže zvýrazníte své přednosti, ale také prostřednictvím nich zjemníte nedostatky.

 • Zeptejte se odborníka!

  Obdarujte Vaše nejblížší skutečným dárkem! Vyberte nádherný dárek pro Vaši milovanou osobu. Požádejte o ruku Vaši lásku s krásným prstenem, který si zamiluje na první pohled! Potřebujete dokonalý dárek? Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejkrásnějších náušnic, přívěsků, náramků, řetízků, náhrdelníků, ale také méně obvyklých manžetových knoflíků, kravatových spon nebo zlatých doplňků!

 • Zlaté a stříbrné sety, inspirace

  Sety jsou ideální volbou pro ty, kteří se neumí rozhodnout. Zejména pokud hledáte vhodný dárek, nemusíte dlouho váhat, co sladit s přívěskem, náušnicemi, či prstenem. Zlatý set obdarovanou osobu jednoznačně okouzlí a bude se cítit výjimečně.