Co když se netrefím do velikosti prstenu?


Někdy je těžké trefit se s výběrem šperků (hlavně velikosti prstenů), zvláště pokud je kupujeme jako dárek. Proto všechny šperky zakoupené na iZlato.sk můžete u nás do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit, nebo až do 30 dnů vyměnit za jiné šperky.

Výhodou je, pokud například prsten kupujete před dovolenou a nejste si jisti potřebným rozměrům, po dovolené ho můžete u nás vyměnit za jiný nebo za potřebnou velikost.
Vrácení / Výměna se netýká šperků, které byly na přání zákazníka dodatečně gravirováný nebo vyrobené na zakázku či jinak upravovány.

 

POSTUP VRÁCENÍ ŠPERKU:
Stačí, když prsten pošlete v plastové obálce, která je běžně k prodeji na poště. Na tuto obálku napište adresu naší společnosti a odešlete zásilku pojištěným listem.
Pozor důležité upozornění! Šperk neposílejte na dobírku, nedoporučujeme ani formou balíčku, protože balíčky nám pošta nedoručuje a tím pádem se prodlouží čas pro řešení Vaší výměny. 
 

 

 

Zásilka od Vás musí obsahovat následující:

 

MERACÍ PRÚŽOK
Máme pro Vás ještě jedno skvělé řešení! Pokud máte čas a koupu prstenu nemusíte zrealizovat dnes, vyžádejte si měřící proužek a my Vám zašleme profesionální měřicí proužek s návodem k použití. Měřící proužek funguje jako opasek. Jednoduše provléknete přes přezku a vytvoříte kruh. Nasunete na Váš prst a dotáhnete. Když je proužek optimální dotažen, přečtěte číslo indikováno šipkou.
Pokud máte zájem o měřící proužek, vyplňte prosím následující údaje.