Umístění řetízku a náhrdelníku podle délky v mm


Nevíte, jak si zvolit správnou délku řetízku/náhrdelníku, nevíte si představit, jaké jsou dlouhé? Nabízíme Vám pomůcku, podle které bude pro Vás výběr určitě jednodušší.  

Umístnení řetízku

Při výběru dámského i pánského řetízku je podstatné správné určení potřebné délky. Ovlivňuje to samozřejmě i to, zda je řetízek určen na nošení samostatně, nebo s přívěskem. Podle toho je třeba přizpůsobit i správnou délku, aby přívěsek velmi nezapadl a byl viditelný hlavně v letním období, kdy máme více možností dát vyniknout naší ozdobě. V naší nabídce se nacházejí i řetízky, na které není třeba umístit přívěsek (př.: model z naší kolekce Lorraine, Purple, ...). Samozřejmě prvotní a velmi důležitou informací je tloušťka krku a s ní spojený i konečný efekt a umístění šperku..

Umístění náhrdelníku

Při výběru náhrdelníku je velmi důležité zvolit jeho správnou délku. Tento faktor ovlivňuje samozřejmě i to, zda se jedná o šperk slavnostní (př.: model z naší kolekce Angelika, Nathalie 3), nebo na běžné každodenní užívání (př.: jemné diamantové šperky s centrální ozdobou). Důležitý je obvod krku a podle něj i konečné umístění šperku na něm hlavně v letním období, kdy máme více možností dát vyniknout naší ozdobě. Pokud se jedná o náhrdelník, který není určen pouze do hlubšího výstřihu, zvolte kratší délku šperku. Samozřejmě, že i náhrdelníky plochého vzoru (př.: jako jsou šperky z naší kolekce flexi) sedí lépe v kratším provedení délky.

 

Umiestnenie retiazky a náhrdelníka podľa dĺžkyFotogalerie