Opatření COVID-19

Vážení zákazníci,

v souvislosti se situací, která vznikla v důsledku šíření koronaviru COVID-19, jsme museli i my přistoupit k určitým opatřením, se kterými bychom Vás rádi seznámili.

Všechny naše kamenné prodejny jsme zavřeli, avšak objednávky vytvořené přes e-shop i nadále přijímáme a odesíláme.

Zároveň Vám přinášíme seznam důležitých informací, které jsou v této situaci aktuální:

  • všechny kamenné prodejny jsou od 12.3. 2020 až do odvolání ZAVŘENY
  • z toho vyplývá, že osobní odběr objednávek není možný
  • zboží, při kterém se uvádí "skladem" odesíláme do 24-48 hodin
  • ve výjimečných případech se zboží může expedovat o něco později, a doručení se tak může prodloužit na 48 hodin
  • kurýrní služby zatím fungují, o vzniku případného zpoždění budete včas informováni
  • v některých případech byla možnost platby na dobírku v hotovosti zrušena, a proto bude ideální, pokud si zvolíte platbu kartou
  • kvůli vzniklým omezením jsme se rozhodli, že v této situaci snížíme hranici pro dopravu ZDARMA při nákupu již od 1000 Kč

Celý proces od zpracování, přes přípravu, až po doručení zásilek k Vám závisí na lidech, z nichž má mnoho obavy nejen o své, ale také o zdraví svých blízkých. Chceme Vás proto poprosit o shovívavost a trpělivost v celém tomto procesu. Můžeme Vám zaručit, že se každý snaží udělat maximum pro to, abyste objednávku obdrželi bez jakýchkoliv komplikací, v co nejkratším čase. Berte prosím ohled zejména na kurýry, a při přebírání zásilky mějte roušku nebo respirátor, čímž chráníte zároveň i sebe.

Zejména pro podnikatele, kteří zaměstnávají lidi, a snaží se na českém trhu přežít v neustále se rozšiřujícím konkurenčním prostředí, je tato situace obzvláště náročná. Věříme, že nám i nadále zachováte přízeň, čímž přispějete k tomu, abychom tuto situaci společně překonali, a díky Vám mohli náš sortiment i nadále rozšiřovat, a udržet si tak pozici lídra v oblasti šperků v Čechách.

S láskou,

tým iZlato24.cz