Zlatý zásnubní prsten s diamanty Priscilly 0.490 ct - ARBR39
0,49 CT
Model: ARBR39

Zlatý zásnubní prsten s diamanty Priscilly 0.490 ct

Šperk nedostupný
26 243


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.00 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Šířka: 7 mm, Výška: 5 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.4900 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Poliš diamantu: excellent, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: excellent, Stav: Promiňte šperk momentálně není skladem, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Jiskřivý a honosný zásnubní prsten vyrobený ze čtrnáct karátového kombinovaného zlata. Linie prstenu ústí do korunky dekorované sedmi třpytivý brilianty s celkovou hmotností 0,490 ct, barvou H a čirostí SI. Šířka korunky prstenu je 7 mm a její výška je 5 mm. Velikost prstenu si vyberte z nabízených rozměrů. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných