Zásnubní prsten s diamanty 0,200 ct Sheila 5 - KU105
0,20 CT
Na objednávku
Model: KU105

Zásnubní prsten s diamanty 0,200 ct Sheila 5

21 990 Kč
Velikost
Doručíme ZDARMA do 8 až 10 týdnů


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 1.84 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Bílé zlato, Průměr: . 1,80 2,50 mm, Šířka: 5 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.2000 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): I1, Tvar diamantu: Round, Stav: Doručíme:  do 8 až 10 týdnů, Kolekce: Sense, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Pohádkově zářící diamanty s leskem, který bere dech, stačí aby navždy zasazené do něžných zlatých linii prstenu připomínaly srdce, které tluče v rytmu lásky. Zásnubní prsten s 5 diamanty SHEILA 6 v bílém 14 karátovém zlatě uzavírají v sobě kvalitně osazených pět round briliantů. Šířka ozdoby prstenu je 5 mm a průměr diamantů je od 1,80 do 2,50 mm, jejich celková hmotnost je 0,200 ct, barva H- I a čistota P 1. Velikost zásnubního prstenu s 5 briliantem SHEILA 6 si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Láska je cit, který se dá jen těžko vyjádřit, briliantový zlatý prsten je její ztělesněním, protože brilianty znamenají věčnost. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů. Diamanty od nepaměti fascinují člověka, jejich přirozená krása dokáže zvýšit tep každého, kdo si objedná šperk s diamantem. Jedině u nás pořídíte za cenu přímo od výrobce společnosti iZlato factory ... Doručíme do 24 hodin.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

FAQ

Zrychlená objednávka


Kolekce