Zlatý diamantový prsten 0.500 ct Nela - CSBR51
0,50 CT
Na objednávku
Model: CSBR51

Zlatý diamantový prsten 0.500 ct Nela

82 690 Kč
Velikost
Gravírování

Maximální počet znaků: 7
Šperk můžete zakoupit také s gravírováním nebo bez.
Cena gravírování: 0 Kč

Pokud si přejete šperk vygravírovat, je nutné uhradit zálohu.

Váš šperk se stane personalizovaným a nebude možné ho již vrátit či vyměnit

Skladem 2 - 3 dny


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.27 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Průměr: 4.84 - 4.93, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.5000 (ct), Barva diamantů (min.): I, Čirost diamantů (min.): SI2, Poliš diamantu: excellent, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: excellent, Gravírování: Tento šperk je vhodný na vygravírovaný jména partnera, jména dítěte, iniciál, data začátku vztahu, data prvního setkání, data sňatku, data narození dítěte, symbolu, citátu, vtipného textu, romantické fráze, verše, zkratky., Stav: Doručení: do 2 - 3 pracovní dny, Kolekce: Nela, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Láska je cit, který můžeme jen velmi těžko popsat slovy. Diamantový zásnubní prsten Nela white je však ztělesněním lásky, protože brilianty jsou symbolem věčnosti. Prsten je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata osazen pohádkově zářícím diamantem. Přírodní diamant o váze 0.500 ct s briliantovým kulatým brusem. Kulatý diamant je nej univerzálnější drahokam pokud jde o styl a použití.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

Zrychlená objednávka