Zlatý diamantový prsten 0.500 ct Caisse - IZBR580
Ušetříš:
-17 397 Kč
0,50 CT
Skladem
Model: IZBR580

Zlatý diamantový prsten 0.500 ct Caisse

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.43 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Průměr: 5,9 mm, Výška: 7 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.5000 (ct), Barva diamantů (min.): I, Poliš diamantu: excellent, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: excellent, Stav: Doručení: do 24 - 48 hodin, Kolekce: One love, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Exkluzivní zásnubní prsten Caisse chytí za srdce i tu nejnáročnější dámu, která se ráda obklopuje luxusem. Jemné linie ze žlutého zlata ústí do bílé korunky, v níž se vyjímá úchvatný, krásně broušený diamant o hmotnosti až 0,500 ct, barvou H a čirostí SI2. Kameny mají mezinárodní osvědčení o pravosti IGI. Velikost prstenu si vyberte z nabízených dostupných rozměrů.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

FAQ

Zrychlená objednávka


Kolekce