Briliantový zásnubní prsten Mariya 2 pink 0,040 ct - KU0044R
0,04 CT
Na objednávku
Model: KU0044R

Briliantový zásnubní prsten Mariya 2 pink 0,040 ct

8 390 Kč
Velikost
Doručíme ZDARMA do 8 až 10 týdnů


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 1.87 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Průměr: 2,10 mm, Výška: 4 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.0400 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Doručíme:  do 8 až 10 týdnů, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Briliantový zásnubní prsten Mariya 2 pink je vyrobený z růžového 14 karátového zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky v bílém zlatě, která obepíná dominující round briliant. Výjimečný smysl pro detail potěší elegantní a jemné typy žen. Šířka korunky prstenu je 5 mm a její výška je 4 mm. Průměr diamantu je 2,10 mm, jeho hmotnost je 0,040 ct, barva H a čistota SI1. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Nejdražším drahokamem na světě je diamant. Jeho název je odvozen od starořeckého slova Adamas, což v překladu znamená nepřemožitelný. V dobách Antického Řecka lidé věřili, že diamanty jsou úlomky hvězd nebo slzy bohů. Velikost briliantového zásnubního prstenu 0,040 ct Mariya 2 pink si vyberte pod obrázkem z dostupných rozměrů. Jedině u nás pořídíte za cenu přímo od výrobce, společnosti iZlato factory ... Doručíme do 24 hodin.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

Zrychlená objednávka