Luxusní zásnubní set prstenů s diamanty Diandra - IZBR291
0,62 CT
Model: IZBR291

Luxusní zásnubní set prstenů s diamanty Diandra

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.20 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.6200 (ct), Barva diamantů (min.): H, Stav: Promiňte šperk momentálně není skladem, Kolekce: My Dream, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Vznešenost v podobě diamantového opojení, které v nádherně pohádkovém designu nabízí tu pravou záři. Luxusní zásnubní prsten Diandra je vyroben ze žlutého 14karátového zlata, částečně rhodiového pro dvoubarevné tónování. Linie prstenu vyúsťují do korunky, ve které je kvalitně uchycen centrální diamant briliantového brusu s hmotností 0,190 ct. Boky prstenu jsou dekorovány dalšími čtyřiceti osmi round brilianty o celkové hmotnosti 0,019 ct. Prsten se nosí v setu spolu s decentní obroučkou posetou čtyřiceti šesti brilianty o hmotnosti 0,240 ct. Celková hmotnost diamantů osazených v prstenech je tedy 0,620 ct, s barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

FAQ