Perlový prsten ze žlutého zlata s diamanty - IZBR325
0,10 CT
Model: IZBR325

Perlový prsten ze žlutého zlata s diamanty

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.79 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Žluté zlato, Průměr: 8 mm, Šířka: 12 mm, Výška: 9 mm, Velikost perly: 8 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.1000 (ct), Barva diamantů (min.): H, Poliš diamantu: excellent, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: excellent, Stav: Promiňte šperk momentálně není skladem, Kolekce: Pearl, Kámen: Briliant, Diamant, Perla, Barva perel: Bílá, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Perlový elegantní prsten osazený jiskřivými třiceti třemi brilianty je vyroben ze žlutého 14karátového zlata a sladkovodní perlou Biwa bílé barvy. Prsten dekorují brilianty o celkové hmotnosti 0,100 ct, barvě H a čirosti SI1. Perla má průměr 8 mm, je nejvyšší kvality, pravidelného kulatého tvaru se sametovým leskem. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

FAQ


Kolekce