Zásnubní prsten s diamanty 0,160 ct Diamond glow - KU198A
0,16 CT
Na objednávku
Model: KU198A

Zásnubní prsten s diamanty 0,160 ct Diamond glow

18 990 Kč
Velikost
Doručíme ZDARMA do 8 až 10 týdnů


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.40 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Bílé zlato, Průměr: 2,70 mm, Výška: 4 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.1600 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Doručíme:  do 8 až 10 týdnů, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Diamond glow je ztělesněním jedinečného provedení, které je populární díky své moderní kráse a eleganci. Prsten je vyrobený ze 14 karátového bílého zlata. Linie prstenu vyúsťují do korunky ve tvaru kosočtverce, v jehož středu je kvalitně uchycený centrální briliant, doplněný dalšími diamanty. Rozměry diamantů jsou 1x2,70 mm, 22x0,90 mm s celkovou hmotností 0,160 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou HI. Výška ozdoby je 4 mm, velikost prstenu si vyberte pod obrázkem. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantů.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

FAQ

Zrychlená objednávka