Zásnubní prsten s diamanty 0,200 ct Magic Flower - KU204
0,20 CT
Na objednávku
Model: KU204

Zásnubní prsten s diamanty 0,200 ct Magic Flower

17 990 Kč
Velikost
Doručíme ZDARMA do 8 až 10 týdnů


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 1.77 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Kombinované zlato, Šířka: 7 mm, Výška: 5 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.2000 (ct), Barva diamantů (min.): G, Čirost diamantů (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Doručíme:  do 8 až 10 týdnů, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Třpytící se skvost na vašem prstě vám připomene, že žijete úžasný život, po boku Vašeho vysněného muže. Diamantový prsten z kolekce Magic Flower je vyroben ze 14 karátového kombinovaného zlata. Tvoří ho korunka uprostřed zdobená centrálním diamantem a dvanácti menšími diamanty, ktere jsou umístěny po stranách. Rozměry diamantů jsou 1 x 2,70 mm 90 ct, 12 x 1,30 mm 100 ct spolu o celkové hmotnosti až 0,200 ct ve velmi dobré kvalitě s čirostí Si a barvou G. Šířka korunky je 7 mm, výška korunky je 5 mm, velikost prstenu si vyberte pod obrázkem. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantov.Nakupujte přímo od výrobce pohodlně z vašeho domova.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

FAQ

Zrychlená objednávka