Zásnubní prsten s diamantem 0,160 ct Magic Beauty 1 - KU198
0,16 CT
Na objednávku
Model: KU198

Zásnubní prsten s diamantem 0,160 ct Magic Beauty 1

17 990 Kč
Velikost
Doručíme ZDARMA do 8 až 10 týdnů


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 2.76 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Růžové zlato, Průměr: 2,7 mm, Šířka: 6 mm, Certifikovaný diamant: iZlato24, Celková hmotnost diamantů: 0.1600 (ct), Barva diamantů (min.): H, Čirost diamantů (min.): SI1, Tvar diamantu: Round, Stav: Doručíme:  do 8 až 10 týdnů, Kolekce: Paris, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Jedinečný zásnubní prsten s diamantem Magic Beauty 1 je vyroben z kombinovaného 14 karátového zlata. Prsten zaujme svou něžnou jednoduchou krásou s povrchovou úpravou zlata s vysokým leskem. Linie prstenu v bílém a růžovém zlatě uzavírají v sobě dominující round briliant s liniemi po bocích s 22 diamanty o průměru 0,90 mm a hmotností 0,070 ct. Šířka ozdoby je 6 mm a průměr centrálního diamantu je 2,70 mm, jeho hmotnost je 0,090 ct, barva HI a čistota SI. Velikost zásnubního prstenu si vyberte z dostupných rozměrů. K prstenu přikládáme certifikát barvy, čirosti a hmotnosti diamantu. Bezbarvý diamant dokáže nejlépe lámat dopadající světlo, čímž se vytváří optický úkaz podobný duze, zvaný oheň. Diamanty od nepaměti fascinují člověka, jejich přirozená krása dokáže zvýšit tep každého, kdo si objedná šperk s diamantem.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

Dotazy k produktu

Zkontaktujte se s námi

FAQ

Zrychlená objednávka


Kolekce