Záruční a pozáruční servis

S láskou ke šperku

Pravé zlaté a stříbrné šperky, hlavně ty s drahými kameny, jsou jako šaty od Channel, dbejte na ně a chovejte se k nim opatrně. Přírodní a drahé kameny i perly, které zdobí klenoty, jsou zvláště vystaveny nebezpečí jako vypadávání, praskání, lámání, nárazy, stlačování, pošlapání, zachycení a také poškození dalšími následky vzniklými různými nešťastnými náhodami. Šperky třeba dát dolů vždy před jakoukoliv činností, během níž mohou být poškozeny: před sportem, když jdete spát nebo začnete dělat nějaké práce v domácnosti.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat tenkým, jemným řetízkům. Při nejmenším zachycení se mohou odtrhnout nebo deformovat, dokonce i ve spánku. Když je složíte, neohýbejte je a nestáčejte příliš těsně, to může způsobit jejich trvalé zdeformování nebo zlomení.

Záruční a pozáruční servis
Ke šperkům poskytujeme záruční a pozáruční servis. Záruční servis 2 roky Vám poskytneme bezplatně v případě, že Váš šperk není mechanicky poškozen. Potřebujete přeleštit snubní prsteny, prsten, nebo vyčistit náušnice? Obraťte se na náš pozáruční servis! Ceny služeb najdete na naší stránce a zároveň máte na servis slevu 20% a to jen proto, že jste naším zákazníkem!

Šperky Vám vyčistí a vyleští naši profesionálové v oboru zlatých šperků.

 

iZlato Česká republika s.r.o.
Vinohradská 403/17
120 00 Praha - Vinohrady

Zlaté náhrdelníky ze žltého bílého a růžového zlata