Výhody nákupu

Náš příběh
Společnost iZlato24 vznikla na českém trhu od srpna roku 2014. Ačkoliv se Vám může zdát, že na trhu působíme velmi krátce, dovolte, abychom Vás seznámili trochu blíže. Jak již už můžete vědět, působíme taktéž v jiných státech EU, a proto jsme se rozhodli, že podpoříme náš růst v dalším státě, a to konkrétně v České republice. Ze startu byl e-shop jednou z nejlepších forem, jak se prosadit a ukázat co vlastně umíme a děláme s láskou. Představili jsme Vám veškerou paletu barev kovů, drahokamů, polodrahokamů, které se staly našimi dobrými a pevnými zástupci. Postupem času slovo dalo slovo a vznikla vlastní exklusivní kolekce iZlato, ve které se najde každý, kdo chce být moderní, a tak trochu odlišný.

Vzhledem k počtu spokojených zákazníků se rozvoj firmy postaral o to, aby padlo rozhodnutí vybudovat v hlavním městě kamennou pobočku, kde si na své přijdou zákazníci, kteří si chtějí ozkoušet, porovnat a prokonzultovat vlastní přání s odborníky v útulném a klidném prostředí.
Díky Vám, věrným a zároveň novým zákazníkům se vytváří příběhy, do kterých zapadáme i my, a velmi nás těší, že se stáváme součástí štěstí, spokojenosti, radosti a zcela jistě neuvěřitelných zážitků.

Nákup s registrací nebo bez registrace

V našem obchodě nabízíme možnost nákupu registrovaným uživatelem, ale samozřejmě je možný nákup i bez registrace. Registrace je velmi jednoduchá a zabere Vám asi 1 minutu. Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu a zvolit si heslo. Následně vyplníte pouze korespondenční adresu, na kterou si přejete zaslat zboží.

Proč se registrovat?

  1. Jednoduché opětovné nakupování bez nutnosti vyplňování adresy pro doručení.
  2. Možnost mít vždy aktuální přehled o probíhajících akcích o kterých Vás můžeme informovat pomocí e-mailu.
  3. Máte kompletní přehled o Vašich objednávkách a můžete se radovat, jak výhodně jste nakoupili!
  4. Newsletter s informacemi a akcemi, slevovými kódy