Trendy ve světě přívěsků

Zlaté přívěsky se znameními či písmenky jsou již několik desetiletí nejčastějšími dárky k narozeninám. Při narození dítěte je zase zvykem na zlatý řetízek přidat andílka, srdíčko, nebo křížek. Totéž platí také při prvním svatém přijímání.

 

V posledních letech je však stále větším zvykem investovat do diamantových přívěsků, které vytvářejí nejen jistou emoci, ale také hodnotu. Diamanty se považují za generační šperk, který v sobě nese příběh. Ten se pak stává rodinným dědictvím, které si předávají z pokolení na pokolení, čímž vzniká generační klenot.

 

Populární jsou také přívěsky pro štěstí, jako čtyřlístek, srdíčka, či motýlky. Těmi se lidé obdarovávají na narozeniny či výročí. Pokud nekupujete špeky z kolekce Celebrity nebo řetízky se jmény, zbývá Vám ještě výběr vhodného řetízku k přívěsku.

 

Z pánských nebo unisex přívěsků Vám rádi nabídneme vzory jako jsou znamení, zvířata, kříže, golfovou soupravu, cyklistu, ale najdete u nás i přívěsky jako revolvery nebo boxovací rukavice. Vybrat si můžete také z množství destiček, které Vám rádi gravírujeme a Váš šperk se tak stane unikátním.

V závislosti na velikosti a tloušťce přívěsku k němu dolaďujeme řetízek - čím je přívěsek menší a jemnější, tím by měl být řetízek tenčí. Důležité je také to, zda chcete nechat více vyniknout přívěsek, nebo i řetízek s ním jako celek. Na diamantové přívěsky, které jsou menší velikosti se celkově hodí jemné vzory jako Snake nebo Anker, které doladíte k barvě zlata, v níž se diamant nachází. Naopak, stále velmi populární velké přívěsky s křížky vyniknou na hrubším řetízku typu Figaro, nebo hrubší Anker.