Soutěž o pobyt v hotelu Rotunda

Krásné šperky a romantika na horách jdou k sobě. Představte si, že někoho ze svých nejbližších poctíte skvostným šperkem z ušlechtilého zlata a odevzdáte mu (jí) ho na nejvýše položeném hotelu v střední Evropě. Podobný scénář se již nyní může stát realitou.

Nakupte na eshopu iZlato šperky v hodnotě minimálně 4 000 Kč a třistaeurový pobytový kupón do horského hotelu Rotunda na vrcholu Chopku může být váš! Podrobná pravidla soutěže naleznete ve statutu soutěže

 

 

koláž hotel rotunda chopok výhľad na tatry pár vo wellness

 

Hotel jako stvořený na zásnuby i na oslavu výročí 

pohľad z výšky na hotel rotunda na chopku výhľad na tatry

Probuďte se uprostřed oblaků! Dopravte se lanovkou z Jasné a prožijte příjemný pobyt uprostřed nekonečných výšin hřebenů Nízkých Tater. Prolyžujte celý den na svazích začínajících hned u hotelu, přejděte na nedaleký Ďumbier nebo jen tak posedávajte a kochejte se výhledy a svěžím horským vzduchem. Krásné stráně Nízkých Tater Vás chytí za srdce. 

interiér reštaurácie rotunda na chopku romantický pár a čašník

O Vaše pohodlí se bude starat pečlivě vyškolený profesionální personál. Snídaně si vychutnáte v nádherné panoramatické restauraci Rotunda, při večeři se o útulnou atmosféru postará praskající krb. Pobyt v horském hotelu Rotunda na dotek od hvězd, je zážitkem na jaký se nezapomíná. Více si přečtete přímo na webových stránkách hotelu Rotunda na Chopku.