Pravidla soutěže Získejte zlaté srdíčko

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je iZlato Česká republika s.r.o., Vinohradská 403/17, 120 00 Praha 2 (dále jen Pořadatel).

 

2. Způsobilost

Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby, jejichž způsobilost k právním úkonům není soudním rozhodnutím zcela ani částečně omezena. Zaměstnanci a rodinní příslušníci iZlato Česká republika s.r.o. se soutěže zúčastnit nemohou.

 

 

3. Jak vyhrát

1) Udělejte dokonalou selfie s naším šperkem

2) Fotku uveřejni na svém profilu (FB nebo Instagram).

3) Označ nás na fotce, nezapomeň přidat #iZlato24, hodnocení šperku, případně komentář.

4) Tvou fotku nám pošli do zprávy a my ji uveřejníme i na našem účtu iZlato24.cz (Instagram nebo FB) a od toho momentu sbíráš "like".

3) K získání zlatého přívěsku ve tvaru srdíčka budete potřebovat 300 like-ů od uživatelů ze Slovenska a Čech na našem účtu.

4) Pokud magickou hranici 300 like-ů překročíte, v tom momentě buď přijdete na naše odběrné místo v Praze s dokladem / faktury od prezentovaného šperku, nebo nás informujete, a potřebný doklad pošlete na [email protected]

 

4. Výhra

V této soutěži můžete vyhrát zlatý přívěsek ve tvaru srdíčka

 

 

5. Účastníci

Účastníci této soutěže se jí účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhru v jiném rozsahu než určí Pořadatel. Účastníci této soutěže jsou si vědomi toho, že ve smyslu § 2874 občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. v platném znění nelze výhru vymáhat ani prostřednictvím soudu. Účastník zapojením se do této soutěže dává Pořadateli ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas ke zpracování svých osobních údajů pro potřeby této soutěže.

 

6. Předání výhry

Výhra bude předána výherci na základě předchozí vzájemné dohody a to buď osobně na odběrném místě v Praze - zástupcem společnosti iZlato24.cz nebo kurýrní společností na adresu uvedenou výhercem.

 

7. Ochrana osobních údajů

Účastníci přihlášením se do soutěže souhlasí se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail ...). Osobní údaje mohou být zpracovány pro účely soutěže, předání výhry a propagace. Účastník soutěže souhlasí se zaznamenáním osobních údajů do písemné a elektronické formy. Souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po celou dobu trvání soutěže a po jejím skončení na čas předání výhry a zjištění dodržení podmínek soutěže. Souhlas se zpracováním osobních údajů je neodvolatelný. Pořadatel odpovídá za dodržování povinností ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

 

8. Místo pravidel

Pravidla této soutěže jsou zveřejněny na stránce www.iZlato24.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel. Ve věcech neupravených těmito pravidly se právní vztahy řídí zákonem č. 89/2012 Sb., Občanským zákoníkem.

Soutěž je organizována jako marketingová a spotřebitelská soutěž, které nový zákon o hazardních hrách samostatně neupravuje. Soutěž nemá povahu veřejného příslibu.

 

 

Získejte zlaté srdíčko