Jak zašlu šperk zpět do společnosti iZlato?


V případě, že chcete svůj šperk vyměnit za jiný, nebo jen změnit jeho velikost, pošlete ho k nám a my se o to v co nejkratší době postaráme. Jak postupovat při jeho vrácení?

V první řadě je důležité, abyste šperk nezasílali dobírkou, nebo jako balík, protože ty nám pošta nedoručuje. Zbytečně se tak prodlouží čas vyřízení Vaší výměny. Zvolte proto prosím možnost cenného psaní, který pojistíte částkou, která odpovídá hodnotě vráceného šperku.

Dbejte také na správné a bezpečné zabalení šperku. Nejvhodnější bude, když ho zabalíte do původního obalu, ve kterém Vám byl doručen, aby se tak předešlo možnému poškození. Krabičku je také vhodné zabalit do bublinkové fólie, kterou vložíte do větší obálky (případně bublinkové obálky). Odpovědnost za to, že k nám šperk dorazí v pořádku a nepoškozený, nese zákazník.

Je vhodné, abyste nás o zásilce předem informovali, abychom měli nejen my, ale i Vy jistotu, že k nám Váš balíček dorazí v pořádku, a dostane se do zodpovědných rukou. Poplatek související s odesláním šperku je při výměně, případně vrácení na náklady zákazníka. V případě, že si přejete potvrzení přijetí Vaší zásilky, zašlete nám ji doporučeně.

 

Šperky zasílejte vždy jen formou cenného psaní na adresu: 

iZlato Česká republika s.r.o., Poste Restante Komárnov 2, 691 51 Lanžhot

Nákup na stránce www.izlato24.cz se řídí obchodními podmínkami a platnou českou legislativou.

 

 

Set šperků z růžového zlata