Jak je možné, že prodáváme šperky tak výhodně?


Mnoho lidí se ptá, jak jsme docílili toho, že prodáváme hodnotné šperky nejvyšší kvality za tak nízké ceny. Odpověď je ale jednoduchá - protože se ve světě šperků pohybujeme již více než 20 let, za ten čas jsme nabrali mnoho zkušeností a obklopili se šikovnými lidmi s vysokou profesionalitou. Tyto dva faktory byly, a stále jsou rozhodujícími pilíři pro naši firmu. Pracujeme s vynaložením co nejnižších nákladů a tento fakt přeměňujeme na zákaznickou výhodu.

Nikdy jsme se nebáli jít do rizika, a vytvořit něco, co ostatní považovali za nemožné - založení e-shopu se šperky. I přes těžký začátek jsme se nevzdávali, a když vliv globalizace dorazil i k nám, pro lidi se stalo zcela běžným si přes internet objednat cokoliv a odkudkoliv - nevyjímaje šperky. Náš e-shop si tak rychle získal důvěru mnoha zákazníků. Jelikož poptávka po našich produktech se neustále zvyšovala, do firmy přibývalo stále více zkušených zlatníků, kteří dodnes přeměňují Vaše šperky na hotové skvosty. Těší nás, že díky Vám neustále rosteme, a v současnosti působíme už i v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku, Španělsku, Belgii, Velké Británii, Francii, Itálii, Irsku, Lucembursku, Nizozemsku, Dánsku, Švédsku, Norsku, Finsku, Portugalsku a Rumunsku.

Naše dlouhodobé a stabilní postavení na trhu je tedy v kombinaci s vysokou poptávkou zárukou té nejvyšší kvality šperků, které vyrábíme s nízkými náklady. Díky tomu se pro Vás šperky stávají cenově dostupnými, a při nákupu u nás můžete oproti konkurenci ušetřit od 10 až do 50 procent.

Těšíme se na vás, tým iZlato24

Zlaté diamantové prstenyFotogalerie