Jak dostanu moje peníze zpět?

Pokud se šperkem nejste spokojeni, a nechcete ho ani vyměnit za jiný šperk, máte možnost ho vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od doručení. Je dobré, pokud nás o vrácení šperku předem informujete telefonicky na +420210012050 nebo e-mailem. Velmi rádi Vám také pomůžeme při výběru jiného šperku, velikosti prstenu, případně délky řetízku.

Formulář na vrácení nebo výměnu najdete na stránce v sekci Vše o nákupu / Zákaznický servis / Odstoupení od kupní smlouvy. Tento formulář, prosíme Vás, vyplňte a přiložte k němu i originál fakturu s objednávkou.

Dbejte prosím na správné a bezpečné zabalení šperku. Nejvhodnější bude, když ho zabalíte do původního obalu, ve kterém Vám byl doručen, aby se předešlo jeho možnému poškození. Krabičku je také vhodné zabalit do bublinkové fólie, kterou vložíte do větší obálky (případně bublinkové obálky). Zásilku je dobré také pojistit, doporučujeme zvolit pojištěný dopis, který bude pojištěn částkou, která odpovídá hodnotě vráceného šperku. Odpovědnost za to, že k nám šperk dorazí v pořádku a nepoškozený, nese zákazník. Zásilku nedoporučujeme posílat dobírkou nebo balíkem, protože balíky nám pošta nedoručuje, a tedy čas na vyřešení Vaší výměny by se jen zbytečně prodloužil.

Z tohoto důvodu nás, prosím, o zásilce předem informujte, abychom měli nejen my, ale i Vy jistotu v tom, že k nám Váš balíček dorazí v pořádku, a dostane se do zodpovědných rukou. Poplatek související s odesláním šperku je při výměně, případně vrácení na náklady zákazníka.

Peníze častokrát vracíme obratem, nebo v co nejkratším možném termínu. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Tým iZlato24

Set šperků z bílého zlata s topazem