Centrum snubních prstenů iZlato

Jelikož víme, že někteří naši zákazníci raději nakupují a vidí naše snubní prstýnky osobně, otevřeli jsme pro Vás už i centrum snubních prstýnků v Praze. Sami dobře víme, jak těžké je rozhodnout se z dnešní široké nabídky. Vyžaduje to zejména dostatek času, ale hlavně zkušeného prodejce, který Vás trpělivě provede celou škálou různých modelů. Snažíme se Vám to proto usnadnit pomocí naší kvalifikované obsluhy, která je připravena zodpovědět všechny Vaše dotazy.

 

Adresa

 Vinohradská 403/17

120 00 Praha 2

tel.: +420 724 133 155

Otevírací hodiny

Pondelí - pátek 8 - 17 hod

 

 

Parkování

1. PGS parking – kryté parkoviště, 190m, 50,-kč za každou započatou hodinu

2. parkování ve fialové zóně 

20m, 50,-kč za každou hodinu                  (před Českým rozhlasem)

 

 

 

Co u nás najdete?

Nakupování online nás v dnešní době provází každým dnem. Nakupujeme produkty různé charakteru, denní, ale i dlouhodobé spotřeby.
Nakupování šperků také není ničím výjimečným.
Online nakupování má řadu výhod. Není časově náročné, nakupujeme
kdy nám to nejvíce vyhovuje, nakupujeme z pohodlí našeho domova, práce, kde nám to vyhovuje, jak dlouho chceme a potřebujeme, navíc když si nejsme jisti, můžeme se k němu kdykoliv vrátit.

Jak internetové zlatnictví v Česku nabízíme výběr zásnubních, snubních prstýnků širokého sortimentu, ale i prstenů na jakoukoliv příležitost, přívěsků, řetízků atd.

Přesto si myslíme, že osobní prodej má stále co nabídnout. Šperky, které si předem rezervujete na naší stránce www.iZlato24.cz budou přesunuty z našeho centrálního skladu na provozovnu. O jejich přijetí Vás budeme informovat a vy si je můžete přijít osobně prohlédnout a vyzkoušet. Pokud se Vám budou líbit, i zakoupit. :-)

Setkávání s našimi klienty a přijímání požadavků je naší prioritou. Ochotně vám poradíme a pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat. Naše asistentky prodeje Vám rady odpoví na případné otázky, které Vás zbaví jakýchkoliv pochybností.
V nově otevřené provozovně Centrum snubních prstenů iZlato v Praze Vám asistentky prodeje ochotně pomohou s určením správné velikosti. Budete mít možnost vyzkoušet si ze široké škály snubních prstenů i diamantových prstenů.

 

 

V zájmu Vaší spokojenosti se snažíme neustále rozšiřovat nejen nabídku našich šperků, ale i služeb. Jednou z novinek je proto i rezervace šperků a osobní odběr, se kterým si můžete svou objednávku vyzvednout přímo v provozovně nebo v GEIS pointe!

 

 

NOVINKA! Rezervujte si šperk a podívejte se na něj v provozovně!

Provozovna v Praze navíc slouží i jako odběrné místo pro šperky, které si objednáte přes internetový portál www.iZlato24.cz. Při této možnosti si máte možnost vyzvednout:

 

- předem zaplacenou objednávku (zvolte si v objednávce platbu předem, prostřednictvím internetového bankovnictví (platba převodem, TrustPay, CardPay, ...).

- jakýkoliv šperk, který si přes internetovou stránku jednoduše rezervujete, a následně si ho přijdete prohlédnout osobně. Pokud Vás šperk okouzlí, můžete si ho okamžitě zakoupit a zaplatit v hotovosti nebo kartou. Pokud se Vám šperk nebude líbit, Můžete si z naší online nabídky zvolit jiný šperk, který se Vám zalíbí více a my Vám ho rezervujeme přímo na místě. Ten bude doručen na provoz za 1-2 dny. S tímto výběrem Vám rady pomůžu naše ochotné asistentky.

Při osobním odběru se tak ujistíte, že je s Vaší zásilkou vše v pořádku, a my budeme mít okamžitou zpětnou vazbu.

 

Nesedí Vám velikost prstýnku podle očekávání?

Nechte ho rovnou u nás a my se postaráme o korekci velikosti prstýnku, či délku řetízky, kterou potřebujete.

 

 

foto predaje izlato jewelry v Bratislave v budove Tower115

showroom Praha

 

 

Služba GEIS Point

Tato služba nabízí více než 500 odběrných míst v České republice, kde si svůj šperk můžete vyzvednout. Jejich seznam najdete přímo v objednávce, dle Vašeho poštovního směrovacího čísla. Vyberte si město, které Vám nejvíce vyhovuje vzdáleností a otevírací dobou.

V případě, že si do 14:00 hod. zvolíte platbu dobírkou, nebo přes systém TrustPay, při kterém se platba odešle ihned, zboží Vám bude vzápětí expedováno, a můžete jej očekávat do 24 hodin. Následně bude na odběrném místě uložen 7 dní. O celém průběhu budete informováni prostřednictvím SMS. 

 

pick-up odběrná místa

Těší se na Vás Tým iZlato24 Jewelry.