Šperky na míru – zakázková výroba

I když je naše nabídka diamantových prstenů iZlato24 opravdu velká, najdou se mezi námi i tací, kteří touží po jedinečném a originálním šperku. Šperku, který by splnil všechny vaše představy a odrážel charakteristické rysy vaší osobnosti.

Pokud chcete, aby se vaše sny staly skutečností, jste na správném místě. Internetové zlatnictví iZlato24 se specializuje i na výrobu takových diamantových prstenů.

Šperky na míru - návrh

Jak na to?

Celý proces je jednoduchý. Čím podrobněji nám sdělíte, jak by Váš skvost měl vypadat, tím blíže budeme k realizaci mistrovského a jedinečného kousku, jehož designerem budete právě Vy.

Šperky na míru - jak na to

Představy každého z nás jsou odlišné. Každý upřednostňuje jinou velikost diamantů a jejich osazení, druhy kamenů jako rubín, smaragd a safír, jednoduché či komplikované tvary a linie. Jsme otevření jakýmkoli návrhům, fotografiím prstenů ze zahraničních e-shopů, či přímo Vašim nákresem, které by nám dopodrobna přiblížili charakteristické rysy šperku Vašich snů.

Šperky na míru - vlastní návrh

Výhody zakázkové výroby jsou proto zřejmé.

  • Příjemná komunikace s naším týmem.
  • Nezávazné vypracování cenové nabídky.
  • Jedinečný šperk, který zaručeně nikde jinde nenajdete. Váš originál.

Šperky na míru - vlastní návrh

Už vám nic nebrání být strůjcem svého štěstí a pocitu zadostiučinění při pohledu na Váš budoucí diamantový prsten. Dovolte nám proto nahlédnout do vašich představ a my vám na oplátku vyrobíme dokonalý klenot. Ať se vaše sny stanou skutečností ...

Šperky na míru - vlastní návrh

 

Nezávazná informace o mém šperku na míru


Dotazy od našich zákazníků:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na výrobu přívěsku. Již několik let hledám náhradníka za svůj přívěsek a u Vás jsem našla přesně takový s menším ale... Sháním stejný přívěsek jaký nabízíte, akorát z růžového zlata místo žlutého. Mohla bych se zeptat zda by bylo možné takový přívěsek vyrobit?
Předem děkuji za odpověď,

Zákazník, 04.11.2018

Dobrý den,chtěla bych nechat udělat řetízek s nápisem mom -dad (mezi tím srdíčko malé) .Představovala bych si to ve stylu psacím písmem. Něco podobného co je v obrázku v příloze. Něco decentního,ne velkým písmem.Děkuji předem za nabídku.

Zákazník, 17.10.2018

Dobrý den, chtěl bych poprosit o cenovou nabídku náhrdelníku. Náhrdelník je určeno pro přítelkyni a téma je zvolena cyklistika. Náhrdelník je ve tvaru srdce, ve kterém je umístěno zjednodušené přední kolo od jízdního kola. Případně může být uvnitř kola je umístěn jakýkoliv drahokam, např. citrín. Rozměry jsou dle Vašich možností, má představa cca 20mm x 20mm.

Zákazník, 09.10.2018

Dobrý den, chci požádat přítelkyni o ruku a zaujala mě Váš prsten, jen bych ho chtěl trošku poupravit, pokud je to možné. V příloze přikládám Váš prsten a chci se zeptat, zda by centrální diamant mohl být nahrazen safírem. Jinak se mi prsten líbí.

Zákazník, 12.09.2018

Dobrý den,
chtěl bych pro přítelkyni zařídit speciální prsten. Na internetu jsem již našel nějaký ten základ, ale chtěl bych ho osadit smaragdem, popřípadě více smaragdy. V příloze máte prsten co jsem našel a chtěl bych se zeptat jestli máte nějaký návrh jak na prsten kameny připevnit a kolik by to stálo.
Děkuji

Zákazník, 30.07.2018