5 tipů na místa pro zásnuby v zimě 5 tipů na místa pro zásnuby v zimě

zásnuby zima zásnubný prsteň

 

Chystáte se svou drahou požádat o ruku, ale zdá se Vám, že v zimním období budete mít potíže nalézt romantické místo? Opak je pravdou - není lepší doba na žádost o ruku jako zima. Proč?

Má to hned několik výhod:

  • Méně lidí

Pokud na žádost o ruku své milé vyberete malebné místo v přírodě, v létě se zvědavým kolemjdoucím pravděpodobně nevyhnete. A řekněme si upřímně, co působí méně romanticky než přihlížející dav lidí?

  • Svatbu můžete mít v létě

Pokud zásnuby stihnete v zimě, můžete hned začít plánovat místo, výzdobu, počet hostů, hudbu ... Nebo to nechat naplánovat Vaši partnerku.

  • Romantika jako z filmu

Ať už si vyberete zasněžené vrcholky nebo příjemnou restauraci s krbem, Vaše partnerka bude okouzlena. Její nadšeným "ano" si budete moci být jistý.

 Kde tedy před svou milou kleknout na koleno?

Ať se líbí, inspirujte se:

kostolik v drazovciach drazovce kostol

 

 

1. Kostelík v Drážovcích

Žádost o ruku na západním Slovensku? Zkuste romantické místo u Nitry - drážovský kostelík s výhledem do dálek. Dobré načasování je však základem, zkuste vychytat čas, kdy vás nebudou svou přítomností rušit davy lidí. Západy slunce během pracovního týdne by mohly být tím pravým.

Tajný tip: Výhodou je blízkost nedaleké restaurace Lihovar Jelšovce, kde vám v romantické atmosféře naservírují jen to nejlepší z jejich kuchyně.

 

 

 2. Restaurace a hotel Rotunda, Chopok

Pokud plánujete požádat svou partnerku o ruku v restauraci, jednoznačnou volbou by měla být panoramatická restaurace Rotunda na Chopku. Romantičtější místo totiž najdete jen těžko. Partnerku dostanete 360 ° výhled na Vysoké a Nízké Tatry, jakož i špičková gastronomie. Výběr místa necháme na Vás - ať už však zvolíte na tuto důležitou otázku samotnou restauraci, sluneční terasu nebo si ji necháte do soukromí vašeho pokoje, nebudete zklamaný vy ani Vaše partnerka.

Tajný tip:Využijte jedinečný výhled na hvězdy a požádejte o ruku svou drahou při záři hvězd.

interiér reštaurácie rotunda na chopku romantický pár a čašník

Neusiedler See jazero

 

 

3. Neusiedler See

Pokud jste ze západního Slovenska, určitě zvažte zásnuby i nad velkým stepním jezerem Neusiedler See. Během zimy zvykne zamrznout, takže vám vytvoří kulisu jako z filmu. Po úspěšném zasnoubeni vezměte Vaši milou na něco dobrého. V okolí najdete také mnoho dobrých restaurací, vsaďte například na tu v Neusiedl am See s výhledem na jezero.

Tajný tip: Pokud jste oba milovníky zimních sportů, přibalte do batohu i brusle. Užijete si romantiku a kopec zábavy.

 

 

 4. Horská chata

Praskající oheň v krbu, před ním kožešina a láhev dobrého vína. Za oknem sněhová nadílka a jen vy dva. Těžko si představit na zásnuby něco famóznější, takže v tomto případě jde o sázku na jistotu.

Tajný tip: Dokonalou romantickou atmosféru dotvoříte vaší oblíbenou písničkou, ze které bude Vaše přítelkyně jistě naměkko.

Horská chata oheň krb zima

lyžiarsky svah zjazdovka

 

 

 

5. Lyžařský svah

Pokud jste oba fanoušky sjezdovek, romantické může být i požádání o ruku přímo na svahu. Vyberte však čas, kdy sjezdovka nebude přeplněná, ideálně tedy podvečer nebo brzy ráno..

Tajný tip: Při plánování žádosti o ruku zajistěte i stůl v nedaleké dobré restauraci.

 

Všechna tato místa budou při žádosti o ruku pro Vaši přítelkyni nezapomenutelná.

Máme pro vás však i extra tip:

Popřemýšlejte nad místem, kde jste se se svou přítelkyni poprvé potkali nebo kde jste se poprvé políbili. Je dost možné, že Vaší partnerce přijde nejromantičtější to, že si ten den pamatujete. Ona si ho totiž pamatuje určitě...

 


13.12.2017


Další články